“Songs from over the Ocean”

Tütarlastekoor Ellerhein ja Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor annavad 27. märtsil kell 19 Tallinna Mustpeade maja Valges Saalis kontserdi, kus tulevad esitusele ameerika spirituaalid, gospelid, ladina-ameerika muusika ning eesti rahvalaulude seaded. Kontserti dirigeerivad Ingrid Kõrvits ning Timothy Fitzpatrick (USA).

Timothy Fitzpatrick on koorijuht Ameerika Ühendriikidest, Washingtoni osariigist, kes viibib Eestis alates novembrist 2013 kuni juulini 2014. Eestis osaleb ta aktiivselt Tallinna Muusikakeskkooli noortekoori ning tütarlastekoori Ellerhein proovides, külastab kontserte ja erinevaid muusikasündmusi. Samuti huvitub ta väga eesti heliloojate, eriti Mart Saare muusikast, mida Eestis viibimise ajal uurib. Kooridega on Timothy proovi teinud alates jaanuarist ning kontsert saab olema kindlasti väga meeleolukas ning põnev nii publikule kui ka lauljaile.

Piletid hinnaga 5/3 € on saadaval  Ellerheina ruumides Tallinna Huvikeskuses Kullo, Mustamäe tee 59 (helistada tel 5333 48 42 või 664 6122) ja tund enne algust kohapeal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *