1. oktoober – Muusikapäev Tehnopolis!

🎻 Tähistamaks rahvusvahelist muusikapäeva 1. oktoobril laulab Tallinna huvikeskuse Kullo tütarlastekoor Ellerhein Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus, Startup Inkubaatori maja fuajees, aadressil Mäealuse 2/1. 

Legendaarse tütarlastekoori Ellerhein lõi 1951. aastal Heino Kaljuste. Hiljem oli koori peadirigent pikka aega Tiia-Ester Loitme. Ellerheina kooristuudiosse kuuluvad mudilaskoor, lastekoor ja tütarlastekoor. Noorest liikmeskonnast hoolimata on tegemist kõrgetasemelise kooriga, mis on tutvustanud eesti koorimuusika tippteoseid mitmel pool maailmas ning võitnud rahvusvahelisi koorikonkursse. Ellereina tüdrukute hääled kõlavad mitmetel filmimuusika salvestustel, näiteks filmis “Nukitsamees”. Tütarlastekoor Ellerhein tegutseb Tallinna Huvikeskuse Kullo juures. Muusikapäeval juhatab Ellerheina Ingrid Kõrvits. 

* * MUUSIKAPÄEV * * 
Rahvusvahelisel muusikapäeval, 1. oktoobril tõstab Muusikapäeva kontserdiprogramm au sisse elava muusika, tuues sel aastal Eesti publikuni 170 kontserti 80 asulas ja linnas. Muusikapäev on maailmas ainulaadne laiaulatuslik hea tahte projekt, milles kontserdipaigad ja esinejad osalevad vabatahtlikkuse alusel ning kõik sündmused on publikule TASUTA. 
Kuula! #muusikapäev

Lisainfo ja programm: www.muusikapaev.ee