Kooristuudio Ellerhein kontsert “Mis oleks, kui…”

Tallinna Huvikeskus Kullo kooristuudio Ellerhein kontsert “Mis oleks, kui…” 16. septembril kell 19 Estonia kontserdisaalis. Esinevad kooristuudio kõik koorid, järgime hajutuse põhimõtet nii palju kui võimalik. Ettevalmistuskoor dirigendid Gerli Aet Arras ja Merit Männiste klaveril Kadri Toomoja Mudilaskoor dirigendid Mallika Veeperv ja Marit Koit klaveril Kadri Toomoja Lastekoor dirigendid Anneli […] Loe edasi »

Kooristuudio sügisesed vastuvõtukatsed

Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Ellerhein ootab kõiki 4–17-aastaseid lauluhuvilisi tütarlapsi sügisestele vastuvõtukatsetele! Kooristuudio Ellerhein on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev noortekollektiiv. Kooristuudiol on ees ootamas põnevad sündmused. 2021/2022 on Ellerheina 70. sünnipäeva ja 2022/2023 XIII noorte laulu- ja tantsupeo hooaeg. Katsed toimuvad 6. ja 7. septembril 2021 kell 17-19 Tallinna Huvikeskus […] Loe edasi »

Öölaulupidu “Vaba Eesti”

Tütarlastekooril Ellerhein oli au esineda Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud öölaulupeol “Vaba Eesti”, mis leidis aset 20. augustil Tallinna Lauluväljakul. Lava jagasime Eesti Riiklik Sümfooniaorkestri, Eesti Rahvusmeeskoori, Eesti Filharmoonia Kammerkoori, Collegium Musicale ning paljude solistidega.         Fotojäädvustused öölaulupeost (Autor: Aron Urb)     Loe edasi »

Tütarlastekoor Ellerhein Karepa laagris

Tütarlastekoor Ellerhein veetis lõbuda, kuid tööka nädala armsaks saanud Karepal. Nädala jooksul omandasime uut ja põnevat repertuaari, tutvusime 13 uue lauljaga, valisime koorile uue koorivanema ja abid, nautisime üksteise seltskonda, võrratut ilma jpm.     25. juulil toimus traditsiooniline suvekontsert Karepa rahvamajas, kus oli meid kuulamas rekordiline arv publikut. Traditsioonidele kohaselt […] Loe edasi »

Tule laulma Ellerheina!

Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Ellerhein ootab kõiki lauluhuvilisi tütarlapsi vastuvõtukatsetele! Kooristuudio Ellerhein on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev noortekollektiiv ning hoolimata keerulisele olukorrale lauldakse vastavalt võimalustele ikka edasi ja valmistutakse eelseisvateks sündmusteks. 2021/2022 on Ellerheina 70. sünnipäeva ja 2022/2023 XIII noorte laulu- ja tantsupeo hooaeg. Katsed toimuvad 4. ja 7. juunil […] Loe edasi »

Tule laulma Ellerheina mudilaskoori!

Tallinna Huvikeskuse Kullo mudilaskoor Ellerhein ootab lauluhuvilisi tütarlapsi, kes on õppeaastal 2021/2022 1. või 2. klassis, virtuaalsetele katsetele! Kooristuudio Ellerhein on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev noortekollektiiv ning hoolimata keerulisele olukorrale lauldakse vastavalt võimalustele ja valmistutakse eelseisvateks sündmusteks. 2021/2022 on Ellerheina 70. sünnipäeva ja 2022/2023 XIII noorte laulu- ja tantsupeo hooaeg. […] Loe edasi »

Tütarlastekoori solistide kontsert

Tallinna Huvikeskus Kullo tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert 31. oktoobril kell 15 Keskraamatukogu suures saalis (Estonia pst 8, Tallinn).   Juhendaja Egle Veltmann Kontsertmeister Kadri Toomoja   Kontserdil astuvad üles: Annika Aho Stella Hanst Sandra Ivask Mariliis Kalinina Kirke Kaseorg Maria Kaup Annika Kauri Astrid Kutser Aurelia Kuum Carmel Cordelia Kuusik […] Loe edasi »